List of communities

NameSubscribersUsers / monthPostsComments
Late Stage Capitalism@lemmygrad.ml10484741.38K
Open Source@lemmy.ml22235841.27K
Death to NATO@lemmygrad.ml1233771.1K
asklemmy@lemmy.ml1622345902
Privacy@lemmy.ml20186231.6K
World News@lemmy.ml17158052.01K
Linux@lemmy.ml20106771.71K
Announcements@lemmy.ml177329758
Collapse@lemmy.ml5711919
Fediverse@lemmy.ml147169450
Lemmy@lemmy.ml157177713
Opinions@mander.xyz25124
Reddit@lemmy.ml05310
Piracy@lemmy.ml04640
GNU+Linux Humor@lemmy.ml94103166
The Climate Crisis@lemmy.ml3414966
Economics@lemmy.ml7418432
Pròdrom (CA/ES): el futur que ja és aquí! / el futuro ya está aquí15539011
Low-tech333236
Linux Phones@lemmy.ml425852
Descarnada82131
Economia col.lapsada112571
El segon genet de l'apocalipsi10218811
Peertube@lemmy.ml826552
Escacs@lemmy.cat1224
Chess@lemmy.ml12320
Eco@lemmy.ml1150
Lemmy Administration@lemmy.ml1184
Meta: aquí parlem de collapse.cat6184
Coronavirus@lemmy.cat21325
Lemmy instances@lemmy.ml112855
Ecologisme/Ecologismo131811
Relatos Colapsistas de Felix Moreno111184
Antonio Turiel411731
Self Hosted - Self-hosting your services.@lemmy.ml414736
Agenda61112
Actua !!8124
Bicycling@lemmy.ml11132
Extractivisme: colonització i escassetat61111
Carlos Taibo21170
Energia91420
Job Postings@lemmy.ml11204
Board Games@lemmygrad.ml0120
Lemmy India Community@lemmy.ml312811
Aprenent català@lemmy.cat1150
Lemmy Support@lemmy.ml111132375
Metamorfosi161110
Usted no se lo cree6110
Anti-Fascism@lemmy.ml01230
Run It Yourself@lemmy.ml11371
Anuncis@lemmy.cat112512
Calaix de sastre@lemmy.cat11173
css@lemmy.ml1150
FriendicaDE@libranet.de0110
Privacy Guides@lemmy.ml111821
Debian operating system@lemmy.ml11289
Capitalisme de la vigilància i el control social@info.prou.be11120
Ecología Social y Comunalismo@lemmy.ml1150
Steampunk@rollenspiel.group0000
Music & Vinyl@libranet.de0000
test_forum@anonsys.net0000
Steampunk@friendica.utzer.de0000
Täuscherland@rollenspiel.group0000
Easter Border News@szmer.info00210
PHP@lemmy.ml1060
UnhappyJonny@f.freinetz.ch0000
Dämonenblut@rollenspiel.group0000